MP – Media Production je firma z dlhoročnou tradíciou. Novodobá história spoločnosti MP – Media Production, s.r.o. začala v januári 2015 a od tej doby sa zaoberá audiovizuálnou tvorbou. Jej hlavná činnosť je produkcia v oblasti videotvorby, technické služby s tým súvisiace a výroba televíznych programov. V náväznosti na túto činnosť sa firma stala vysielateľom televízneho kanála PARK TV, so zameraním na zvieratá a prírodu. Momentálne firma pracuje na spustení nového televízneho kanála SKVELÉ TV. Hlavnou filozofiou nového kanála je oslava ľudskej práce a jej výsledkov, oslava tradičných aj netradičných aktivít, oslava nadšencov a ich kreativity.

Firma poskytuje služby v oblasti produkcie audiovizuálnych diel, v oblasti streamingu malých aj veľkých, športových aj kultúrnych, odborných aj verejných podujatí, a všeobecne v oblasti entertainment. Live streaming poskytujeme aj so serverovou záťažovou farmou a s odladeným playerom na viaceré koncové zariadenia. V rámci produkcie zabezpečujeme techniku vrátane potrebného personálu a montáže a poskytujeme naše skúsenosti na vytvorenie videa podľa vašich predstáv.

Spolupracujeme so skúsenými kameramanmi, strihačmi, zvukármi, technikmi a produkčnými na Slovensku. V posledných rokoch sme taktiež spolupracovali s viacerými slovenskými aj zahraničnými televíziami a spolupracujeme s nimi aj v súčasnosti.